Antžeminio riebalų skirtuvo veikimas ir automatinis programiškai valdomas teršalų šalinimas

Automatinė antžeminė riebalų gaudyklė yra puikus pasirinkimas, kai norima sutaupyti savo laiką. Kaimo turizmo sodybos, restoranai ar viešbučiai dažnai susiduria su užsikimšusiais vamzdynais ar blogu, nuo riebalų sklindančiu kvapu. Prieš įsigyjant produktą, dažniausiai kyla klausimas, kaip veikia antžeminis riebalų skirtuvas? Šis vaizdo įrašas skirtas Jums padėti suprasti riebalų skirtuvo veikimo procesą.

Antžeminio riebalų skirtuvo veikimo procesas:

Nuotekos patenka į riebalų skirtuvą per unikalios konstrukcijos įėjimo atvamzdį. Sunkesni už vandenį teršalai nusėda talpos dugne, o riebalų detalės iškylą į vandens paviršių o išvalytas vanduo išteka per išėjimą.

Riebalams patekus į antžeminį riebalų skirtuvą ir jam užsipildžius, riebalų daviklis signalizuoja, kad yra sukauptas maksimalus riebalų kiekis. Atvykęs utilizavimo automobilis, prisijungia siurbimo žarną prie riebalų gaudyklės išsiurbimo vamzdžio. Darbuotojas nuspaudžia žalią START mygtuką valdymo pulte arba distanciniame jungiklyje, kuris montuojamas utilizavimo mašinos pastatymo vietoje.

Sekantis procesas vyksta riebalų skirtuve, maišyklė sumaišo vandenį su viršuje esančiais riebalais ir ant dugno nusėdusiais kietais teršalais, taip palengvinamas išsiurbimas. Ištuštinimo siurblys pilnai išsiurbia vandens ir teršalų mišinį.

Išsiurbimo procesui pasibaigus, antžeminis riebalų skirtuvas užpildomas šviežiu vandeniu. Jeigu naudojate automatinę riebalų gaudyklę, nereikia jaudintis dėl jos valymo, nes valymo procesas įgyvendinamas automatiškai. Galima ir skalavimo opcija, kai po papildymo vanduo išmaišomas ir išsiurbiamas, skirtuvas vėl užpildomas švariu vandeniu.

Antžeminis riebalų paruoštas tolimesniam darbui.

Parašykite komentarą