nuotekų valymo įrenginių kaina

Šis post’as aktualus tiems, kurie statotės namą ir ieškote nuotekų valymo įrenginio. Tai bendra informacija, kuri padės renkantis įrenginį.

Kokia įrenginio kaina?

Galite rasti labai įvairias įrenginių kainas. Kiek mes radome, tai lenkiškos pigiausios, bet dažnai jų sienelės labai plonos ir netvirtos. Tokio įrenginio montavimas labai pabranksta, nes reikalingas apibetonavimas, plius nėra tikimybės, kad jis nesuskils ir kiek laiko jums tarnaus. Apgalvokite ir apie tai, kas yra gamintojai ir tiekėjai, nes suskilus, sugedus įrenginiui, ar bus kur kreiptis dėl aptarnavimo

Kaip skaičiuoti kiek jums realiai kainuos nuotekų valymo įrenginys?

Mes siūlome į įrenginio kainą žiūrėti ne tik įrenginys + montavimas, bet kiek ir koks aptarnavimas bus reikalingas, nes įrenginį naudosite daugybę metų. Įprastai įrenginio aptarnavimą sudaro dumblo atvežimas, šalinimas, perteklinio dumblo pašalinimas, jeigu reikia, sklendžių reguliavimas ar kalibravimas, esant skirtingam pritekėjimui. Pagal modelį ir tiekėją, aptarnavimas gali skirtis.

Mes pasirinkome Vokietijoje ir Europoje, turbūt numeris 1 įrenginį, kurio aptarnavimui nereikia užvežinėti ar šalinti dumblo, nereikia jokių kalibravimų ar sklendžių reguliavimo, nes jis turi automatinį susireguliavimą. Nėra jame elektronikos, kurios gedimų reiktų bijoti. Nereikia ir pačiam reguliuoti nieko. Jis turi automatinį susireguliavimą.

Taigi, įrenginio kaina yra ne tik jo kaina su montavimu, bet turi būti vertinamas ilgas laikotarpis, kurio metu jūs mokėsite už įrenginio priežiūrą.

Kas nutinka, jeigu įrenginys paskaičiuotas 4-iems gyventojams, o turite svečių ir nuotekų pritekėjimas didesnis?

Priklausomai nuo turimo įrenginio, esant dideliam pritekėjimui, gali kažkuriuo metu iš jūsų įrenginio būti pašalintos neišvalytos nuotekos, gali srovė išplauti dumblą ir reikėti dumblo papildymo.

Mūsų Aquamax įrenginys turi automatinę susireguliavimo funkciją ir nei dumblas neišplaunamas ir reikia jo sukalibravimo. Jis didesnį nuotekų kiekį susandėliuoja iki porcijomis jį išvalo.

Įrenginio suvartojamos el. sąnaudos?

Visi teigia, kad įrenginiai sunaudoja mažai el. energijos. Kodėl mažai ir kiek mažai, nelabai ir aišku, tiesiog teigia, kad mažai.

Aquamax, skirtingai nuo kitų, mums žinomų, turi automatinę savybę, kad nepritekant nuotekoms, jis persijungia į ekonominį režimą.

Iš ko pagamintas įrenginys? Polietilenas ar stikloplastis?

Polietilenas – perdirbama žaliava. Polietileno talpyklos, kurios atitarnauja nustatytą laiką, ar dėl kokių nors kitų priežasčių nėra naudojamos toliau, gali būti perdirbamos, jas sumalant į granules. Šios polietileno granulės yra pakartotinai panaudojamos naujų produktų gamybai. Tuo tarpu stikloplastis yra kompozicinė, t.y. iš kelių žaliavų sudaryta medžiaga, todėl ji negali būti perdirbama. Taigi, naudojant stiklopasčio talpyklas, kurios valo skystus teršalus (nuotekas), yra sukuriami nauji teršalai.

Įprasto nuotekų valymo įrenginio kaina = įrenginys + montavimas + 15 metų x (dumblo šalinimas + dumblo atvežimas + sklendžių reguliavimas skirtingam pritekėjimui + el. sąnaudos)

AQUAMAX nuotekų valymo įrenginio kaina = įrenginys + montavimas +15 metų x (dumblo šalinimas + dumblo atvežimas + sklendžių reguliavimas skirtingam pritekėjimui + el. sąnaudos (skirtingai nuo kitų, turi ekonominį režimą))

Investuokite savo pinigus atsakingai!

Plačiau skaitykite: https://eneka.lt/nuoteku-valymo-irenginiai

 

Parašykite komentarą