Paroda BaltShop. BaltHotel. BaltGastro 2018

 

Šių metų lapkričio 8-10 dienomis, dalyvavome BaltShop. BaltHotel. BaltGastro parodoje, vykusioje Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Ši, kas du metus vykstanti, paroda skirta „HoReCa“ sektoriaus naujovėms. Pirmą kartą dalyvavome tokio pobūdžio parodoje ir džiaugiamės turėdami galimybę pristatyti naujieną, antžeminį riebalų skirtuvą Greasly-A, skirtą montavimui patalpose. Mūsų įrenginys yra skirtas restoranų, kavinių ar viešbučių virtuvėms, kur dideli kiekiai riebalų gali užkimšti vamzdynus ar sukelti įvairių rūpesčių. Kurdami šį valymo įrenginį didelį dėmesį skyrėme tam, kad jį būtų lengva sumontuoti bei aptarnauti, o svarbiausia, kad jo nereikėtų montuoti po žeme, kas gali išspręsti nemažai problemų restoranams ar kavinėms, esančioms senamiesčiuose ar miesto centruose.

Užsisakykite naujienas

Naujienos

2019-02-11
Antžeminis riebalų skirtuvas Greasly-A sukurtas 2018 metais "Enekoje", pelnė aukso medalį "Lietuvos metų gaminio" konkurse ir prieš Kalėdas pagerbtas LR Vyriausybėje kartu su kitais Lietuvai prasmingais darbais.
2018-11-15
Pirmą kartą dalyvavome "HoReCa" sektoriaus parodoje ir džiaugiamės turėdami galimybę pristatyti naujieną, antžeminį riebalų skirtuvą Greasly-A, skirtą montavimui patalpose.
2018-10-03
Šiais metais jau ketvirtą kartą dalyvavome parodoje „VA- mässan”, vykusioje Švedijos Jönköping mieste rugsėjo 25-27 dienomis. „VA- mässan” yra pati svarbiausia vandentvarkos ūkio paroda visame Skandinavijos regione.

PREKINIAI ŽENKLAI