Apie mus

Švarus vanduo ateities kartoms!

Nuo 1998 metų UAB ENEKA gamina nuotekų valymo įrenginius, naftos ir riebalų skirtuvus, požemines bei antžemines talpyklas ir lietaus vandens naudojimo sistemas.

Mūsų prioritetas visuomet buvo gaminių kokybė ir šiuolaikiški technologiniai sprendimai. Visa ENEKA komanda dirba, kad Jums pasiūlytų pažangiausius nuotekų valymo įrenginius, tarnausiančius ilgus metus. Ir žinoma, už palankiausią kainą.

ENEKA gaminiai yra atestuoti ir atitinka pačių griežčiausių Europos standartų reikalavimus. Dėl to mūsų klientas gali būti tikras, kad valymo įrenginiai pasieks aukščiausią išvalymo efektyvumą šiandien ir ilgalaikėje perspektyvoje.

Visuomet prisimename, kad turime būti atsakingi ne tik prieš mūsų klientus, bet ir prisidėti prie aplinkos tausojimo. Mūsų nuotekų valymo įrenginiai gaminami rotacinio liejimo būdu iš polietileno, t.y. žaliavos, kuri yra perdirbama ir panaudojama pakartotinai, išvengiant neigiamo poveikio aplinkai.

Malonu, kad mūsų gaminius įvertino klientai ne tik Lietuvoje, bet ir eksporto rinkose. ENEKA produkcija pasiekia klientus įvairiose šalyse – nuo Skandinavijos iki Tolimųjų Rytų.

Būkime atsakingi rinkdamiesi!

UAB “Eneka” direktorius
Edvardas Kuodis

Direktorius Edvardas Kuodis

Mūsų veikla

Lietuviška gamybinė įmonė, jau 25 metus sėkmingai veikianti nuotekų valymo įrenginių gamybos ir pramoninių filtrų prekybos srityse.
Produkcija parduodama ne tik Lietuvoje, bet ir eksportuojama į užsienio šalis Europoje, Artimuosiuose Rytuose bei Azijoje.
Rotacinis liejimas pagal kliento užsakymą. Gaminių dizaino ir konstrukcijos kūrimas.

Sertifikatai

ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
Įmonėje įdiegta ISO 9001 kokybės vadybos sistema.
SINTEF Įmonės gaminiai atitinka ir yra sertifikuoti pagal SINTEF sertifikavimo sistemą.
CE ŽENKLINIMAS. Įmonės gaminiai atitinka CE reikalavimus ir yra sertifikuoti.

Mūsų gamyba

Rotation Moldind Factory
Rotation Molding Manufacture
Rotation Molding
Rotation Molding in Europe
UAB ENEKA