Apie mus


UAB ENEKA - lietuviška gamybinė įmonė, nuo 1998 metų sėkmingai veikianti nuotekų valymo įrenginių gamybos ir pramoninių filtrų prekybos srityse.
Naudodama ilgametę patirtį UAB ENEKA sukūrė gaminių linijas, paremtas naujausiais inžineriniais sprendimais. Pagrindiniai įmonės gaminiai – tai polietileno talpyklos, naftos bei riebalų skirtuvai, buitinių nuotekų valymo įrenginiai bei nuotekų siurblinės. Nuotekų valymui pasitelkiamos pažangios technologijos, mažinančios teršalų patekimą į aplinką. Dauguma įmonės produktų yra atestuoti pagal ES standartus bei žymimi CE ženklu.
Įmonės gaminių kokybę vertina ne tik Lietuvos vartotojai. UAB ENEKA produkcija eksportuojama į 18 užsienio šalių. Didžioji eksporto dalis tenka Skandinavijos rinkoms, tačiau siekia ir tolimuosius rytus.
Didelis dėmesys įmonėje yra skiriamas gamybos procesų modernizavimui. 2010 m. įdiegus modernią technologinę įrangą, UAB ENEKA tapo sukamojo plastiko formavimo (Rotacinio liejimo, angl. Rotational Molding) pradininke Lietuvoje. Įmonė taip pat atlieka gamybines sukamojo plastmasių formavimo paslaugas, tiekdama įvairios paskirties produktus kitiems klientams.

Vizija

Tapti lydere tarp savo srities gamybos įmonių net tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Sukurti plačiai žinomą prekinį ženklą bei gaminius, pripažintus tartptautiniu mastu.

Misija

Puoselėti stabilios, dinamiškai besivystančios gamybinės įmonės tradicijas. Teikti technologiniai pažangius, kokybiškus, estetiškai patrauklius gaminius bei paslaugas savo klientams. Prisidėti prie aplinkos tausojimo bei šalies ekonomikos kilimo.

Vertybės

Dėmesys klientui ir mus supančiai aplinkai, kūrybiškumas, komandinis darbas, kompetencija, lojalumas klientams ir savo įmonei.

 

Narystė asociacijose/organizacijose:

kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai        nordic arm

Užsisakykite naujienas

PREKINIAI ŽENKLAI