UAB “Eneka” prisideda prie aplinkos tvarumo

Sumaišyti polietileno milteliai

Beveik kasdien girdime apie žmonijos kovą su klimato kaita ir aplinkos tvarumą.
Kas yra tvarumas? Aplinkos tvarumas – tai ekologinis vientisumas, kai aplinkos sistemos išlaiko pusiausvyrą. Tvarumas susijęs su CO2 išmetimų mažinimu, vandens išteklių tausojimu, gamybinių žaliavų perdirbimu ir energijos iš atsinaujinančių išteklių naudojimu.

Polietileno milteliai

Mes – UAB ENEKA – esame įsitikinę, kad turime būti atsakingi ne tik prieš mūsų klientus, tiekdami paklausius ir efektyvius gaminius, bet ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.
UAB ENEKA gaminami naftos skirtuvai, riebalų skirtuvai ir buitinių nuotekų valymo įrenginiai yra skirti teršalų šalinimui iš nuotekų, taip apsaugant nuo teršalų patekimo į aplinką.

Mūsų lietaus vandens naudojimo sistema Rainys prisideda prie vandens išteklių tausojimo, iki 50% buityje naudojamo vandens pakeičiama lietaus vandeniu. Be to, mūsų gaminiai yra rotacinio liejimo būdu gaminami iš polietileno. Pasibaigus jų tarnavimo laikui, polietilenas gali būti perdirbamas ir naudojamas pakartotinai kitų gaminių gamybai. Tai yra didelis polietileno gaminių pranašumas prieš dažnai kitų gamintojų naudojamą stikloplastį, kuris tuo tarpu yra kompozicinė ir sunkiai perdirbama žaliava. Tačiau vien to mums yra maža.

Saulės elektrinės ant UAB “Eneka” stogo

Savo gamyboje mes naudojame elektros energiją tik iš atsinaujinančių išteklių. Saulės elektrinė, esanti ant mūsų pastatų stogo, pilnai padengia visą įmonės elektros energijos poreikį. Taigi, mes visi kartu, priimdami tvarius sprendimus, galime išsaugoti mūsų aplinką ir sustabdyti klimato kaitą