DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE ENEKOS ĮRENGINIUS


Ar nuotekų valymo įrenginiai gali būti naudojami tik dideliems pritaikymams?

Tikrai ne. Nuotekų valymas panaudojant mūsų įrenginius gali būti pritaikytas tiek privačiuose namuose, tiek maitinimo ar apgyvendinimo įstaigose, tiek namų kvartaluose arba nedidelėse gyvenvietėse. Įrenginiai gali aptarnauti nuo vieno iki 50 gyventojų.

 

Ar prekės tiekiamos tik Lietuvoje?

Prekių parduodamos klientams Lietuvoje ir eksportuojamos į daugiau nei 15 užsienio šalių. Enekos produkcija yra tiekiama Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje, Vokietijoje, Estijoje, Latvijoje, Baltarusijoje. Taip pat ir Indijoje, Singapūre bei Tailande.

 

Iš kur žinoti, kada yra reikalingas įrenginio aptarnavimas?

Paprastai buitinių nuotekų valymo įrenginių aptarnavimas atliekamas mažiausiai kartą metuose, tačiau gali būti atliekamas dažniau esant poreikiui. Tuo tarpu naftos ir riebalų skirtuvuose yra signalizatoriai, kurie praneša, kada įrenginyje yra pasiektas susikaupusios naftos, riebalų ar kietų teršalų limitas ir yra reikalingas jų šalinimas.

 

Iš ko gaminamos talpyklos?

Enekoje talpyklų gamybai yra naudojamas ne stikloplastis, o polietilenas. Polietilenas gali būti lengvai perdirbamas ir panaudojamas pakartotinai kitų gaminių gamybai, o tuo tarpu stikloplastis nėra perdirbama žaliava. Todėl galime didžiuotis tuo, jog Enekos gamyba yra tvari ir nedaranti neigiamo poveikio aplinkai.

 

Ar nuotekų valymo įrenginiai ir talpyklos yra sandarios?

Taip. Nuotekų valymo įrenginių talpyklos yra 100% sandarios. Gaminiai yra besiūliai, pagaminami per vieną liejimo ciklą, todėl nėra jokių papildomų sudūrimų. Rotacinis liejimas yar automatinis gamybos metodas, todėl išvengiama klaidų dėl žmogiškojo faktoriaus.

 

Ar įrenginiai neskleidžia nemalonaus kvapo?

Ne. Enekos įrenginiai turi įrenginio valdymo pultus, kurie iš karto pranešą apie galimus gedimus. Todėl laiku atlikus pataisymus – įrenginys net gedimo atveju neskleis blogo kvapo.

 

Ar šis įrenginys veikia tyliai?

Taip, įrenginiai veikia itin tyliai. Kadangi savo komplektacijoje jie neturi orapūtės bei kitų triukšmą skleidžiančių detalių – įrenginiai veiks tyliai ir netrukdys jūsų gyvenamosios aplinkos ramybės.