LIETAUS VANDENS TALPOS – LIETAUS VANDENS NAUDOJIMO SISTEMA Rainy’s

Vanduo gali būti nemokamas!

Vandentiekio vanduo (o kartu ir nuotekų tvarkymas) brango, brangsta ir brangs. Kadangi to išvengti negalima, belieka ieškoti būdų kaip galima dalį vandens poreikio tenkinti iš kitų šaltinių. Geriausia išeitis – Rainy’s lietaus vandens talpos, pakeičiančios iki 50 % geriamojo vandens. Kasdien naudojame vandenį įvairiems tikslams. Akivaizdu, kad didelę dalį šių poreikių gali patenkinti ir vanduo, neturintis tikrų higieniškumo garantijų. Šių savybių nereikia nei nuplaunant tualetą, nei skalbiant, nei malšinant daržo, sodo, vejos ar gėlyno troškulį, o tuo labiau – plaunant grindis arba automobilį. Štai čia ir atsiranda puiki galimybė pasinaudoti dangaus dovana – lietaus vandeniu. Juo galima padengti apie pusę viso poreikio.

Aprašymas

Kaip pasinaudoti dovana iš dangaus?

Geriausias būdas – lietaus vandens naudojimo sistema Rainy’s. Talpyklos pripildymui tereikia nuvesti vamzdį nuo lietaus, patenkančio ant pastatų stogų, latako. Nieko baisaus, jei talpykla prisipildys – perteklius nuvedamas į esamą drenažą arba į infiltracijos į gruntą įrenginį.
SNIGO polietileno talpykla idealiai tinka lietaus vandens kaupimui ir laikymui, nes jame vanduo nepatiria neigiamos šilumos ir šviesos įtakos. Ištisus metus lietaus vandens talpos viduje vandens temperatūra išlieka tarp 6 ir 8 °C. Tokiame šaltame vandenyje ir tamsoje nesivysto mikroorganizmai bei dumbliai, todėl yra užtikrinama stabiliai aukšta vandens kokybė.

Lietaus vandens talpos

Lietaus vandens talpos – itin paprastas veikimas

Lietaus vandens talpos komponentai:

1. Požeminė talpykla SNIGO
2. Teleskopinė talpyklos šachta su dangčiu
3. Tinklelinis filtras
4. Srauto nuraminimo indas
5. Sifonas
6. Automatinis siurblys
7. Valdiklis*
8. Elektrinė sklendė*
9. Vandens lygio daviklis*
*Papildymo iš vandentiekio komplektas (įeina tik į NAMŲ sistemą)

Lietaus vandens talpos veikimas labai paprastas. Vanduo lietvamzdžiais ir požeminiais vamzdynais per šachtoje sumontuotą tinklelinį filtrą ir nuraminimo indą patenka į požeminę talpyklą SNIGO. Tinklelinis filtras išvalo vandenį nuo lapų ir kitų nešvarumų. Filtro elementas turi rankeną patogiam iškėlimui ir išvalymui. Siurblys su integruotu slėgio davikliu įsijungia automatiškai kiekvieną kartą, kai atsukama vandens paėmimo sklendė. Taigi, paprasčiau ir būti negali. Be to, panardinamas siurblys yra labai patogus techninis sprendimas, leidžiantis išvengti triukšmingų prietaisų patalpose, papildomų talpų ir pan. Siurblys yra aprūpintas apsauga nuo sausos eigos ir apsauga nuo prikepimo, suveikiančia kas 72 val. Lygio daviklis seka vandens lygį talpykloje. Nesant pakankamai lietaus vandens, valdiklis atidaro elektrinę sklendę ir papildo sistemą vandentiekio vandeniu. Tuo būdu yra užtikrinama, kad talpykloje visuomet bus pakankamai vandens. Vandens perteklius per sifoną išleidžiamas į kanalizaciją arba drenažą. Sifonas atskiria lietaus vandens talpos rezervuare esantį vandenį nuo vamzdyno ir neleidžia patekti blogiems kvapams. Per sifoną taip pat patikimai pašalinami vandens paviršiuje besikaupiantys lengvi nešvarumai (pvz. žiedadulkės).

lietaus vandens talpos

Lietaus vandens talpos: Rainy’s SODO sistema

Lietaus vandens talpos

Kas žino, gal ateinanti vasara ir vėl bus karšta ir sausa? Tie, kas turi sodą, yra patyrę, kiek kainuoja gražios vejos ir dekoratyvinių augalų laistymas. Įsirengus Rainy’s lietaus vandens naudojimo sistemą, Jums nerūpės didelės vandens tiekėjų sąskaitos. Mūsų apgalvota ir pilnai sukomplektuota tarpusavyje suderintų komponentų sistema leidžia lengvai naudoti nemokamą lietaus vandenį.
• Požeminė talpykla SNIGO su teleskopine šachta ir dangčiu;
• Tinklelinis filtras su plastikiniu elementu, filtravimo laipsnis 1 mm;
• Srauto nuraminimo indas;
• Plūdinis vandens paėmimo įtaisas;
• Automatinis siurblys;
• Sifonas.

Lietaus vandens talpos: Rainy’s NAMŲ sistema

Lietaus vandens talpos

Diena iš dienos, žiemą ir vasarą brangus vandentiekio vanduo yra naudojamas tualeto bakelio papildymui ir skalbimo mašinai. Šie daug vandens suvartojantys prietaisai nereikalauja geriamo vandens kokybės. Čia gali puikiai pasitarnauti ir nemokamas
lietaus vanduo!
• Požeminė talpykla SNIGO su teleskopine šachta ir dangčiu
• Tinklelinis filtras su nerūdijančio plieno elementu, filtravimo laipsnis 0,55 mm
• Srauto nuraminimo indas
• Plūdinis vandens paėmimo įtaisas
• Automatinis siurblys
• Papildymo iš vandentiekio komplektas (valdiklis, el. sklendė, lygio daviklis)
• Sifonas

Skaičiuoklė - kiek galiu sutaupyti?


Klientų atsiliepimai