RIEBALŲ GAUDYKLĖS: ANTŽEMINĖS SU AUTOMATINIU RIEBALŲ ŠALINIMU

 • Riebalų gaudyklėužtikrina efektyvų riebalų šalinimą, kas leidžia išvengti vamzdynų užsikimšimo;
 • Visiškas sandarumas – jokių blogų kvapų;
 • Patogus pritaikymas patalpoje – gali būti statoma prie bet kurios sienos, nes aptarnaujama iš vienos pusės;
 • Pasirenkama įėjimo ir išėjimo atvamzžių kryptis pritaikymui prie vamzdyno išdėstymo patalpoje;
 • Mažas plotis (tik 700 mm)- gaudyklė tilps per bet kurias duris;
 • Paprastas ir patogus aptarnavimas;
 • Lengvas transportavimas dėl nedidelio svorio;
 • Modeliai su rankiniu arba automatiniu teršalų šalinimu;
 • Gaminys sertifikuotas pagal standartą EN1825-1.

   Atsisiųsti bukletą

Aprašymas

Riebalų gaudyklės naudojimui patalpose

Naujo modelio riebalų gaudyklės iš polietileno, skirtos pastatymui patalpose. Riebalų gaudyklės yra kompaktiškos, tvirtos ir lengvos. Gaudyklės suprojektuotos ir išbandytos pagal EN1825-1 bei DIN4040-100 standartų reikalavimus. Visos riebalų gaudyklės yra su integruotu purvo nusodintuvu. Šiuo metu teikiamų antžeminių riebalų gaudyklių našumas yra 2-4 l/s.

Specialiai suprojektuoto korpuso konstrukcija užtikrina riebalų gaudyklės atsparumą vandens apkrovoms ir aukštesnei temperatūrai.

Riebalų gaudyklės Greasly-A modeliai

BASE

BASE modelio skirtuvo aptarnavimas, t.y. tiek sukauptų riebalų bei kietų teršalų šalinimas asenizacine mašina, tiek užpildymas šviežiu vandeniu, atliekamas atidarius dangtį. Šis modelis naudojamas tuo atveju, kai galimas nemalonūs kvapai aptarnavimo metu nesukelia nepatogumų.

PRIMA

PRIMA modelis – tai skirtuvas su rankine 1-o tipo aptarnavimo sistema, į kurią įeina: apžiūros langelis, išsiurbimo vamzdis ir rankinis pripildymo mazgas. PRIMA skirtas darbui neatidarant dangčių ir išvengiant nemalonių kvapų. Atskirtų riebalų sluoksnis stebimas apžiūros langelyje. Sukaupti riebalai bei kieti teršalai šalinami per išsiurbimo vamzdį. Visiškai ištuštinus, skirtuvas pripildomas šviežiu vandeniu per pripildymo mazgą.

MIX

MIX modelio skirtuvas su 2 tipo rankine aptarnavimo sistema, į kurią įeina: maišyklė su rankiniu jungikliu, riebalų lygio signalizatorius, apžiūros langelis, išsiurbimo vamzdis ir rankinis pripildymo mazgas. Riebalų lygio signalizatorius praneša, kai pasiekiamas maksimalus atskirtų riebalų kiekis. Prieš išsiurbimą rankiniu būdu įjungiama maišyklė, kuri sumaišo sukauptus riebalus ir kietus teršalus su vandeniu, taip palengvinant teršalų šalinimą. Riebalų skirtuvas ištuštinamas per išsiurbimo vamzdį. Po išsiurbimo skirtuvas užpildomas šviežiu vandeniu per pripildymo mazgą.

PUMP-M

PUMP-M yra aprūpintas 3-o tipo rankine aptarnavimo sistema su galingu maišymo-ištuštinimo siurbliu, apžiūros langeliu, išsiurbimo vamzdžiu ir rankiniu pripildymo mazgu. Rankinė 3-ų krypčių sklendė paeiliui perjungiama į:

 • 1-a padėtis – maišymas: riebalai, purvas ir nuotekos išsiurbiami iš skirtuvo apačios ir siurbliu tiekiami į viršutinę dalį. Siurblys su atviru darbo ratu susmulkina teršalus ir juos sumaišo su nuotekomis, taip palengvinant išsiurbimą.
 • 2-a padėtis – išsiurbimas: sumaišytos nuotekos su teršalais yra išsiurbiamos į išorinę talpyklą.

Galiausiai skirtuvas užpildomas šviežiu vandeniu per pripildymo mazgą.

PUMP (automatinis)

PUMP modelis yra aprūpintas automatine programiškai valdoma sukauptų teršalų šalinimo sistema su ištuštinimo siurbliu, riebalų lygio signalizatoriumi,  automatiniu pripildymo mazgu, maišykle, apžiūros langeliu ir automatiniu valdikliu. Pasiekus maksimalų susikaupusių riebalų kiekį ir suveikus signalizatoriui, operatorius įjungia automatinį teršalų šalinimo režimą. Pradžioje nustatytam laikui paleidžiama maišyklė, kuri sumaišo sukauptus riebalus ir kietus teršalus su nuotekomis. Po to įjungiamas ištuštinimo siurblys, išsiurbiantis visą skirtuvo turinį. Tuomet skirtuvas gali būti praplaunamas, t.y. užpildomas šviežiu vandeniu per pripildymo mazgą, vanduo išmaišomas ir vėl pašalinamas ištuštinimo siurbliu. Galiausiai skirtuvas vėl užpildomas šviežiu vandeniu.

Antžeminio riebalų skirtuvo komponentai

Riebalu skirtuvas

Veikimo principas

Atitekančios nuotekos patenka į riebalų skirtuvą per unikalios konstrukcijos įėjimo atvamzdį, kuris suformuoja apskritiminę srauto trajektoriją. Sunkesni už vandenį teršalai dėl gravitacijos nusėda talpyklos dugne, o riebalų dalelės dėl jų mažesnio lyginamojo svorio iškyla į vandens paviršių. Išvalytos nuotekos išleidžiamos per išėjimo atvamzdį.

Riebalų gaudyklės

Riebalų gaudyklės su automatiniu riebalų šalinimu

Džiaugiamės galėdami pristatyti antžeminį riebalų skirtuvą su automatiniu riebalų šalinimu! Niekada dar nebuvo taip lengva prižiūrėti riebalų skirtuvo. Šis sprendimas taupo jūsų laiką, kurį sugaišdavote skirtuvo valymui.

Riebalų skirtuvo darbo metu valdymo pultas veikia budėjimo režime. Sukaupus maksimaliai leistiną atskirtų riebalų sluoksnį, suveikia riebalų lygio signalizatorius. Nesant signalizatoriaus, atskirtų riebalų kiekis stebimas langelyje.
Atvykus asenizacinei mašinai, jos siurbimo žarna prijungiama prie skirtuvo išsiurbimo vamzdžio. Teršalų šalinimas pradedamas nuspaudžiant žalią mygtuką START valdymo pulte arba distanciniame jungiklyje, kuris montuojamas asenizacinės mašinos pastatymo vietoje. Šalinimo procesas vyksta automatiškai. Valdiklis darbo metu kontroliuoja maišyklės ir siurblio variklių naudojamą srovę ir lygina su nustatyta iš anksto nominalia srove. Jeigu srovė per maža, fiksuojama „sausa eiga“, jeigu per didelė – fiksuojama perkrova. Abiem atvejais varikliai stabdomi.

riebalų gaudyklė telpanti per bet kurias duris

Tilps per bet kurias duris

Siaura riebalų gaudyklė (plotis tik 700 mm) lengvai telpa per bet kurias standartines duris. Greasly-A labai tinka patalpų modernizavimui ar renovacijai, kai patalpose yra ribota prieiga.

sandari riebalu gaudykle

Garantuotas sandarumas

Riebalų gaudyklės dangčiai uždaromi metalinėmis apkabomis su tarpinėmis, leidžiančiomis išvengi nemalonių kvapų. Aptarnavimo metu nereikalingas dangčių atidarymas, nes teršalai gali būti šalinami per išsiurbimo vamzdį arba specialiu siurbliu.

riebalu gaudykles srauto kryptys

Keičiama srauto kryptis

Simetriška riebalų gaudyklės konstrukcija leidžia pasirinkti norimą srauto kryptį priklausomai nuo esamų sąlygų. Nuotekų įleidimas ir išeidimas gali būti prijungiami iš vienos ar kitos skirtuvo pusės.

Riebalų gaudyklės montavimas

riebalu gaudykles montavimas
riebalu gaudykles montavimas
riebalu gaudykles montavimas
Našumas, l/sNusodintuvo tūris,lSkirtuvo tūris, lRiebalų kaupimo tūris, lBendras tūris, lSvoris, kg (priklauso nuo modelio)
22002508065078-144
Našumas, l/sNusodintuvo tūris,lSkirtuvo tūris, lRiebalų kaupimo tūris, lBendras tūris, lSvoris, kg (priklauso nuo modelio)
440045016085091-157
Našumas, l/sNusodintuvo tūris,lSkirtuvo tūris, lRiebalų kaupimo tūris, lBendras tūris, lSvoris, kg (priklauso nuo modelio)
770011802801880232
Našumas, l/sNusodintuvo tūris,lSkirtuvo tūris, lRiebalų kaupimo tūris, lBendras tūris, lSvoris, kg (priklauso nuo modelio)
10100016104002610355
Našumas, l/sNusodintuvo tūris,lSkirtuvo tūris, lRiebalų kaupimo tūris, lBendras tūris, lSvoris, kg (priklauso nuo modelio)
15150017986003298417
Našumas, l/sNusodintuvo tūris,lSkirtuvo tūris, lRiebalų kaupimo tūris, lBendras tūris, lSvoris, kg (priklauso nuo modelio)
20200022008004200507

Sandėliavimas, instaliavimas

riebalu gaudykle sandeliuojama
riebalu gaudykles instaliavimas
riebalu gaudykle

Klientų atsiliepimai