Lietaus vandens magija – minkšti drabužiai po skalbimo

Lietaus vanduo yra naudingas ne tik augalų laistymui, tačiau puikiai tiks ir pritaikymui namuose. Įsirengus lietaus vandens naudojimo sistemą Rainys, lietaus vanduo gali būti sėkmingai naudojamas ir drabužių skalbimui.

Lietaus vanduo

Kodėl naudinga lietaus vandenį naudoti skalbimui?

Svarbiausia yra tai, kad lietaus vanduo yra minkštas, nes jame yra mažai kalio ir natrio druskų. Taigi, jūsų skalbiniai po skalbimo bus švelnūs ir minkšti. Taip pat ir sutaupysite, nes nereikės jokių drabužių minkštiklių!

Minkštas  vanduo lengvai ir efektyviai išplauna iš audinių skalbimo priemones ir nešvarumus. Naudojant lietaus vandenį nereikės jaudintis, kad ant drabužių liks skalbimo miltelių liekanų. Skalbimo laikas galės sutrumpėti – taip sumažės vandens ir elektros sąnaudas. Be to, naudojant trumpesnes skalbimo funkcijas, jūsų mėgstami drabužiai lėčiau susidėvės.

Beje, naudojant minkštą lietaus vandenį, skalbimo mašinos kaitinimo elementai bus apsaugoti nuo kalkių nuosėdų. Taip Jūsų prietaisas tarnaus ilgai, nenaudojant jokių nukalkinimo priemonių.

SNIGO polietileno talpykla idealiai tinka lietaus vandens kaupimui ir laikymui, nes jame vanduo nepatiria neigiamos šilumos ir šviesos įtakos. Ištisus metus vandens temperatūra požeminėje talpykloje išlieka tarp 6 ir 8 °C. Tokiame šaltame vandenyje ir tamsoje nesivysto mikroorganizmai bei dumbliai, todėl yra užtikrinama stabiliai aukšta vandens kokybė.

Taigi, paskubėkite pasinaudoti gerosiomis lietaus vandens savybėmis įsirengdami lietaus vandens naudojimo sistemą Rainys.