Savo įmonėje siekame, jog kiekviena įrenginio dalis būtų kuo kokybiškesnė ir turėtų kuo daugiau privalumų. Taigi, viena iš Enekos įrenginių dalių yra šulinių liukai DN400 arba DN600.

10 privalumų, kuriais pasižymi liukai

Kaip žinote, kiekvienas požeminis įrenginys, kaip pavyzdžiui, riebalų skirtuvas, nuotekų valymo įrenginys ar naftos skirtuvas, turi šachtą, kuriai yra būtinas liukas. Bendrai būtų galima išskirti net 10 privalumų, kodėl UAB Enekos liukai DN400 ir DN600 yra kokybiški bei geras pasirinkimas ne tik prie įsigyjamo įrenginio bet ir norint atnaujinti ar atskirai įsigyti prie standartinių gelžbetonių šulinių perdangų.


Taigi, šie šulinio liukai turi šiurkštų paviršių. Kodėl tai aktualu? Tai apsaugo nuo paslydimo užlipus ant dangčio. Taip pat šiuose liukuose yra sukurtas geras vandens pratekėjimas, kad šaltuoju metų laiku nesusidarytų ledas. Trečiasis privalumas – nedidelis svoris, kas reiškia, jog dangtį patogu ir lengva pakelti išvengiant traumų.


Šie dangčiai yra ilgaamžiai, vadinasi nesusidursite su korozijos ar rūdžių sukeliamomis problemomis ir jie atrodys estetiškai per visą naudojimo laikotarpį. Taip pat svarbu paminėti ir tai, jog norint atidaryti dangtį nereikės jokių specialių įrankių – jis atsidarys lengvai ir paprastai. Šis liukas atitinka naujausius tarptautinio standarto ISO 15398:2012 ir EN124-6:2015 reikalavimus termoplastikiniams liukams. Yra atsparus žemai temperatūrai, todėl gali būti montuojamas ir naudojamas šaltoje klimatinėje zonoje. UAB Eneka gaminami šulinių liukai yra sertifikuoti tarptautinės atestavimo kompanijos TÜV SÜD. Vadinasi gaminių tvirtumas yra patikrintas apkrovos ir smūginiais bandymais.
Devintasis privalumas – liukų atsparumas UV spinduliams. Tai reiškia, jog juos galima naudoti aukštos UV radiacijos regionuose. Na ir dešimtasis privalumas – šis gaminys gali būti perdirbamas ir panaudotas pakartotinai, kas leidžia saugoti aplinką bei sumažinti atliekų susidarymą.


Taigi akivaizdu, jog kuriant gaminius UAB Eneka orientuojasi į kiekvienos, įrankio sudedamosios dalies kokybę ir patogų naudojimą.