PRAMONINIAI SKYSČIŲ FILTRAI

Jau kelis dešimtmečius UAB ENEKA tiekia filtravimo sistemas, taikomas naftos perdirbime ir chemijos pramonėje, aviacijoje, energetikoje ir kt. pramonės šakose. Mūsų tiekimo programoje yra kietų teršalų atskyrimo filtrai, koalescenciniai filtrai-vandens separatoriai, filtrai-monitoriai, absorbciniai filtrai, pagrinde naudojami vandens ir kietų teršalų atskyrimui iš angliavandenilių bei kitų skysčių.

Filtrai

Filtras – tai įrenginys, skirtas kietų teršalų pašalinimui iš skysčių ar dujų, praleidžiant valomo produkto srautą per filtavimo medžiagą, kuri sulaiko teršalus. Naftos produktų filtravimo technologijos paprastai naudojamos pašalinti technologiniuose procesuose aptinkamus teršalus, vamzdynų nuosėdas, o taip pat ir transportavimo metu atsirandančius teršalus, tuo pagerinant kuro išvaizdą ir kokybines charakteristikas. Du svarbiausi faktoriai, siekiant parinkti filtro tipą, yra atskirtinų kietų teršalų koncentracija bei reikiamas filtravimo laipsnis.

Į mūsų tiekimo programą taip pat įeina pagal API/EI specifikacijas aprobuoti filtrai, naudojami /aviacinio reaktyvinio kuro perpylimo sistemose. Mūsų aukšto efektyvumo filtrų konstrukcija pilnai atitinka griežtus pramoninių filtrų rinkos klientų reikalavimus.

Angliavandenilių technologinių srautų valymui mes galime pasiūlyti platų filtrų elementų asortimentą. Dažniausiai naudojami nominalaus filtravimo elementai, kurių filtravimo laipsnis nuo 0,5 μm. Visi mūsų naudojami filtravimo elementai dėl vienodų matmenų yra tarpusavyje pakeičiami (tas liečia paviršinius ir giluminio filtravimo elementus).

Filtravimo elementų tipai:

• klostytos medžiagos elementai,
• bekarkasiniai elementai,
• giluminio filtravimo elementai,
• tinkleliniai plaunami elementai ir t.t.

 

Aprašymas

Klientų atsiliepimai