ORO VALYMO FILTRAI

Švarus oras visoms pramonės šakoms!

UAB ENEKA siūlo oro taršos mažinimo problemų sprendimus įvairioms pramonės šakoms: metalo apdirbimui, cemento gamybai ir krovai, grūdų perdirbimui, chemijos ir trąšų gamybai, maisto ir gėrimų pramonei, plastmasių gamybai, popieriaus ir pakuočių gamybai, medienos apdirbimui, liejininkystei ir daugeliui kitų.
Mūsų veikloje pagrindinis dėmesys yra skiriamas individualiems kiekvieno kliento problemų sprendimams. Tiekiama Danijos firmos Nederman įranga pasižymi dideliu efektyvumu, garantuotu patikimumu, mažomis energijos sąnaudomis ir visiškai atitinka visus technologinio proceso reikalavimus.
UAB ENEKA rūpinasi viskuo – inžineriniais sprendimais ir projektavimu, taršos tyrimais, įrangos montavimu ir paleidimu, aptarnavimu ir priežiūra visą tarnavimo laiką. Visur, kur yra poreikis oro taršos sumažinimui ir su juo susietiems sprendimams, mūsų specialistai visada pasirengę duoti gerą patarimą ir kvalifikuotą konsultaciją apie produktus, skirtus švariam orui.

Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Kasetiniai ir patroniniai FM serijos filtrai

Kompaktiški FM serijos filtrai (FMC patroniniai ir FMK kasetiniai) yra gaminami ir surenkami iš standartinių galvanizuoto plieno modulių, todėl jų įsigijimo kaina yra gana žema. Filtravimo patronai ar kasetės yra patogiai prieinami ir lengvai pakeičiami per aptarnavimo duris. FM filtrai turi platų papildomos įrangos asortimentą: integruotus ventiliatorius, teleskopines atramas, aptarnavimo platformas, užsklandas ir rotacinius vožtuvus.
FMC200 patroniniai filtrai tiekiami oro srautui nuo 1000 iki 20000 m³/h. Efektyvi patentuota filtro patronų valymo suspaustu oru sistema UniClean® užtikrina optimalų išvalymą ir ilgą tarnavimo laiką. Filtrai skirti mažiems ir vidutiniams dulkių kiekiams (iki 5 g/m³). FMC200 filtras yra ypač kompaktiškas.
FMK25 kasetiniai filtrai apdoroja oro srautus nuo 1000 iki 10500 m³/h. Valymas suspausto oro impulsais leidžia filtrui dirbti ilgą laiką be sustabdymo aptarnavimui. Filtro kasetėse yra suderintas patroninio filtro efektyvumas ir rankovinio filtro ilgaamžiškumas. Filtrai skirti mažiems ir vidutiniams dulkių kiekiams (iki 20 g/m³). Daugiau kaip 10 įvairių filtravimo medžiagos rūšių užtikrina galimybę rasti tinkamą sprendimą visais atvejais, taip pat ir drėgnoms ar lipnioms dulkėms.

Rankoviniai filtrai NF 3000

NF3000 yra kompaktiški filtrai, tinkantys praktiškai neribotiems smarkiai užteršto oro srautams (medienos, grūdų dulkėms ir pan.). Filtrai yra labai efektyvūs ir sutaupo iki 40% vietos, palyginus su analogiškais kitų gamintojų filtrais. Filtravimo rankovių valymas atliekamas atvirkštinio srauto ventiliatoriais.
– Modulinė konstrukcija. NF3000 filtras yra surenkamas iš standartinių 1200×1200 mm modulių. Išsiplėtus gamybos apimčiai, filtras išplečiamas prijungiant daugiau modulių. NF3000 filtrai skirti oro srautams nuo 1.500 iki 300.000 m³/h. Filtro rankovės valomos regeneracinių ventiliatorių pagalba.
– Mažiau vietos, mažiau svorio. Tobulesnės konstrukcijos ir technologijos dėka filtras užima mažiau vietos ir yra lengvesnis. Nepaisant to, kad filtras užima mažiau ploto ir suvartoja mažiau energijos, efektyvus filtravimas yra užtikrinamas.
– Greitas ir lengvas įdiegimas. Filtro surinkimas yra labai paprastas ir atliekamas nedidelėmis darbo sąnaudomis per minimalų laiką. Esant poreikiui apdoroti didesnį oro srautą, filtro išplėtimas atliekamas paprasčiausiai prijungiant papildomus modulius.
– Energijos taupymas. Filtro korpuso forma užtikrina didelį našumą esant mažam oro greičiui. Patentuotų filtravimo rankovių SUPERBAG savybės taip pat prisideda prie to, kad energijos sąnaudos yra minimalios.

Filtrai-sienutės

Filtrai-sienutės yra rankoviniai filtrai, skirti naudojimui birių medžiagų iškrovimo iš transporto (sunkvežimių, geležinkelio vagonų) vietose. Oro filtrai pagaminti iš 2 mm galvanizuoto plieno skardos. Modulinė konstrukcija leidžia parinkti reikiamus filtro matmenis ir filtravimo plotą, priklausomai nuo konkretaus pritaikymo. Filtravimo rankovės valomos suspaustu oru.

Silosų filtrai Silosafe

Silosafe filtrai yra specialiai sukurti naudojimui ant pneumatiškai užpildomų silosų (aruodų) viršaus. Patroninis filtras tvirtinamas ant stačiakampės angos bunkerio viršuje flanšo pagalba. Filtro patronai yra valomi automatiškai suspaustu oru. Nupurtytos dulkės nukrenta atgal į bunkerį, o išvalytas oras išleidžiamas i aplinką. Filtras gali būti tiekiamas su integruotu oro ištraukimo ventiliatoriumi. Silosafe tvirtas filtro korpusas yra pagamintas iš 4 mm storio galvanizuoto plieno skardos.

Klientų atsiliepimai