ORO VENTILIATORIAI IR PAPILDOMA ĮRANGA

Oro ventiliatoriai
Platus mūsų tiekiamų ventiliatorių asortimentas įgalina išspręsti ir atlikti bet kokias oro nusiurbimo ir dulkių nutraukimo užduotis, įskaitant birių medžiagų pneumotransportą. COMBIFAB ventiliatoriai apima oro srauto iki 90.000 m3/h ir iki 10.000 Pa slėgio diapazoną. Šie ventiliatoriai naudoja žymiai mažiau elektros energijos, ir pasižymi dideliu efektyvumu (iki 85 %).
Tiesiogiai varomi modeliai tinka mažiems ir vidutiniams oro srautams, o modeliai su diržine pavara – didelio našumo oro srautams. Ventiliatoriai tiekiami su trijų rūšių sparnuotėmis: R sparnuote švariam orui, S sparnuote užterštam orui ir T sparnuote pneumotransportui.
Gamybos ir pritaikymo patirtį suderinę su bekompromisiniu medžiagų parinkimu mes užtikriname, kad klientas gaus labai patikimą ventiliatorių. Tai patvirtina milijonai eksploatacijos valandų ypatingai sunkiomis sąlygomis.

Rotaciniai vožtuvai
NRS rotaciniai vožtuvai yra naudojami birių medžiagų perkėlimui tarp dviejų atskirų (slėginės ir besleginės) sistemų. Jie naudojame aspiracijos ir pneumotransoporto sistemose, kai reikalingas birių perdavimas medžiagų iš filtro ar ciklono į bunkerį, kuriame yra atmosferinis slėgis.

Oro nutraukimo rankovės
Skirtos oro nutraukimui tiesiogiai nuo darbo vietos. Rankovės yra lengvai reguliuojamos, kompaktiškos, jų poziciją keičiama labai paprastai.
Su rankovėmis tiekiami įvairūs priedai: laikikliai montavimui prie sienos, lubų gaubtai ir užsklandos. Rankovės yra prijungiamos prie vakuuminės ir filtravimo sistemos teršalų pašalinimui iš oro, kad į atmosferą būtų išleidžiamas švarus oras.

Kategorija:

Aprašymas

Klientų atsiliepimai