HIDROCIKLONAI

Hidrociklonai yra efektyvus bei ekonomiškas sprendimas didelių kietų teršalų koncentracijų atskyrimui iš didelio našumo skysčių srautų. Ciklonai taikomi ir aukštoms darbinio skysčio temperatūroms. Dėl įrenginio konstrukcijoje numatytų didelių angų skysčio praėjimui hidrociklono užsikimšimas praktikškai neįmanomas.
Skirtingai nei filtrai ar sietai, hidrociklonai yra atsparūs staigiam didelių kiekių kietų teršalų patekimui. Slėgių skirtumas faktiškai priklauso tik nuo praeinančio per cikloną skysčio našumo. Dėl to slėgių skirtumas nesikeičia, net jei į cikloną patenka didelė teršalų porcija. Teršalai yra pašalinami, ir skysčio apdorojimas tęsiamas be jokių papildomos priežiūros ir aptarnavimo darbų.
Dėl įėjimo atvamzdžio skerspjūvio susiaurėjimo skysčio srautas, įtekantis į cikloną, yra paspartinamas. Valomas skystis yra nukreipiamas prie indo sienelių ir pradeda suktis dideliu greičiu. Kietų teršalų dalelės dėl išcentrinės jėgos yra išstumiamos prie ciklono sienelių. Toliau kieti teršalai spriraline trajektorija leidžiasi žemyn ir yra pašalinami per drenažo atvamzdį korpuso apačioje. Ciklono apatinė dalis yra kūgio formos, kas papildomai skatina teršalų atsiskyrimą ir neleidžia atskirtiems teršalams grįžti į valomą skystį.
Hidrociklonai naudojami bendroje sistemoje su filtrais-nusodintuvais. Tipinis hidrociklono pritaikymas – kokso atskyrimas etileno gamybos įrenginyje.

Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Klientų atsiliepimai