KOMPAKTIŠKOS NUOTEKŲ SIURBLINĖS ROTO

UAB Eneka siūlo mažas nuotekų siurblines polietileno korpusuose. Siurblinės naudojamos buitinių nuotekų šalinimui iš privačių namų ar gyvenamųjų namų kvartalų, o taip pat nedidelio našumo lietaus ar drenažo nuotekų perpumpavimui.

ROTO siurblinė yra skirta vienam siurbliui.

 Korpusas

Rotacinio liejimo būdu pagamintas siurblinės korpusas yra aprūpintas standumo briaunomis, užtikrinant atsparumą išorinėms apkrovoms. Siurblinės dugnas yra dvisienės konstrukcijos. Korpuso skersmuo – ø850 mm, o aukštis iki 3 metrų. Saugiam personalo patekimui į siurblinę yra numatytos integruotos kopėčios. Siurblinės korpuso dangtis yra teleskopinės konstrukcijos, kuri skirta dangčio nustatymui lygiai su žemės paviršiumi.

Siurbliai

Siurblio tipas parenkamas priklausomai nuo nuotekų pobūdžio, kiekio ir perpumpavimo nuotolio bei aukščio. Pritaikant siurblinę reikiamam kėlimo našumui, galimas platus siurblių tipų pasirinkimas: siurbliai su smulkintuvu, su vienkanale sparnuote arba su sūkurine sparnuote.

 

Siurblinės sudėtinės dalys:

 • Integruotos apsaugotos nuo praslydimo kopėčios (stikloplastis)
 • Dangtis (PE arba kalusis ketus)
 • Slėginis vamzdynas (pasirinktinai: nerūdijantis plienas / PE / PVC)
 • Peilinė sklendė (kalusis ketus)
 • Atbulinis vožtuvas (kalusis ketus)
 • Kreipiančiosios (nerūdijantis plienas)
 • Nešmenų krepšys (nerūdijantis plienas)
 • Siurblio ir krepšio grandinės (nerūdijantis plienas)
 • Dangčiai PE, B125, D400. Mes sukūrėme DN600 dangtį, kuris puikiai tinka siurblinėms, nes yra atsparus apkrovoms, temperatūrų skirtumams. Jo paviršius šiurkštus ir apsaugo nuo paslydimų. Plačiau apie dangtį čia.
 • Korpuso skersmuo Ø: 850 mm.
 • Aukštis H (su dangčiu) iki 3000 mm.
 • Vidinis vamzdynas Ø: Pagal poreikį.
 • Darbinis tūris: pagal poreikis.
 • Įtekėjimo atvamzdis Ø: 110/160.
 • Svoris (be siurblio): priklausomai nuo komplektacijos.

Aprašymas

Naudoti lietaus vandenį buities reikalams – idealu! Iš pradžių net negalėjome priprasti. Atrodė, kad muilas nenusiplovė – tokia minkšto vandens savybė. Net nuplovus tamsų auto, nereikia jo sausai nušluostyti, nes nelieka baltų nuosėdų! Sistema dirba gerai. Labai patenkintas.
author_image
<i class="fa fa-star color"></i><i class="fa fa-star color"></i><i class="fa fa-star color"></i><i class="fa fa-star color"></i><i class="fa fa-star color"></i>
Rimantas JankūnasKlientas įsigijęs Rainys sistemą, ,
Su UAB ,,Eneka“ bendraujame jau daugiau kaip 20 metų ̶ tai profesionaliai dirbanti įmonė, aiškiai suprantanti ir išklausanti savo klientus, tiekianti kokybiškus ir patikimus gaminius. Šios įmonės naftos skirtuvai nepriekaištingai veikia mūsų degalinių tinklo, UAB „Viada LT“ (anksčiau UAB „Luktarna“), objektuose. Visada bendravimas vyksta sklandžiai bei operatyviai, todėl tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ir ateityje.
author_image
<i class="fa fa-star color"></i><i class="fa fa-star color"></i><i class="fa fa-star color"></i><i class="fa fa-star color"></i><i class="fa fa-star color"></i>
Remigijus GrigaliūnasUAB „Viada LT“ plėtros ir eksploatacijos direktorius, generalinio direktoriau pavaduotojas , ,
Per ilgalaikį bendradarbiavimą UAB Eneka įrodė, kad yra patikima ir efektyviai dirbanti įmonė, kurią mes galime nedvejodami rekomenduoti ir dažnai rekomenduojame kitiems. Šios įmonės kolektyvas supranta operatyvaus ir kokybiško darbo svarbą, o tai mes labai vertiname. Nuo pat mūsų veiklos pradžios, visuose tinklo UAB Plaunu pats automobilių savitarnos plovyklose yra įrengti UAB Eneka pagaminti naftos skirtuvai, kurie veikia sklandžiai ir patikimai, o bendravimas visada yra greitas ir malonus.
author_image
<i class="fa fa-star color"></i><i class="fa fa-star color"></i><i class="fa fa-star color"></i><i class="fa fa-star color"></i><i class="fa fa-star color"></i>
Saulius PovilėnasUAB Plaunu pats direktorius , ,