NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI AQUAMAX DIDELIO NAŠUMO. PROFESIONALIEMS POREIKIAMS. Nuo 1 iki 600 gyventojų

Nuotekų valymo įrenginiai AQUAmax – tai patikimi ir šiuolaikiški biologiniai ciklinio veikimo nuotekų valymo įrenginiai privatiems namams, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigoms, namų kvartalams ir nedidelėms gyvenvietėms.

 • Tylus darbas. Nėra orapūtės ir kitų greitai dylančių bei triukšmingų dalių, montuojamų patalpose;
 • Gedimų prevencija. Įrenginio valdymo pultas iš karto praneša apie veikimo trikdžius. Laiku ėmusis priemonių, valymo įrenginys nepradės skleisti blogo kvapo. Apie įrenginio veikimo trikdžius praneša valdymo pultas, o ne sklindantis blogas kvapas;
 • Efektyvus išvalymas. Ciklinis veikimas garantuoja patikimą nuotekų išvalymą nepriklausomai nuo pritekėjimo netolygumo.  Nuotekos yra apdorojamos porcijomis, o jų perteklius kaupiamas (pvz. atvykus svečiams);
 • Ekonomiškumas. Minimalios elektros energijos sąnaudos, kadangi įranga įsijunginėja tik trumpam laikui. Nesant nuotekų įsijungia ekonominis režimas;
 • Paprastas aptarnavimas. Visi agregatai yra vandens paviršiuje, todėl lengvai iškeliami iš talpos, nelipant į ją.

Jeigu ieškote mažesnio nuotekų valymo įrenginio, kuris būtų tinkamas nuo 4 iki 50 gyventojų žiūrėkite mažesnio našumo nuotekų valymo įrenginį čia.

Aprašymas

  Pildykite užklausą dėl nemokamos konsultacijos
  1. 08:00 - 09:0009:00 - 10:0010:00 - 11:3012:20 - 13:3013:30 - 14:3014:30 - 15:3015:30 - 16:30

  Netrukus gausite konsultacijos patvirtinimo laišką nurodytu el. paštu.

  Nuotekų valymo įrenginiai AQUAmax PROFESSIONAL G ir PROFESSIONAL XL dėl ciklinio veikimo (SBR) principo plačiai naudojami esant netolygiam nuotekų pritekėjimui. Ši AQUAmax PROFESSIONAL savybė užtikrina efektyvų ir ekonomišką nuotekų išvalymą tokiuose objektuose kaip: restoranai, kempingai, viešbučiai, kaimo turizmo sodybos ar pramonės įmonės (mėsos ar žuvies perdirbimo, pieninės ir pan.).

  AQUAmax montuojami į SNIGO polietileno modulines talpyklas

  • Garantuotas tvirtumas. Automatinis talpyklų formavimo metodas leidžia išvengti gamybos broko dėl žmogiškojo faktoriaus, o taip pat užtikrina pastovius gaminių gabaritus. SNIGO išlaiko dideles grunto bei gruntinio vandens apkrovas be jokių pastebimų deformacijų.
  • Dizainas, įkvėptas gamtos. Snaigės forma, atsispindinti talpyklos konstrukcijoje, pasižymi ne tik ypatingu grakštumu, bet ir puikiu atsparumu išorinėms apkrovoms.
  • Sandaru iki pat žemės paviršiaus. Tarpinės užtikrina patikimą sandarumą ir garantuoja, kad nei iš talpyklos į gruntą, nei iš išorės į talpyklą joks skystis neprasiskverbs.
  • Teleskopinė šachta. Teleskopinė reguliuojamo aukščio šachta užtikrina, kad dangtis netapų kliūtimi pjaunant veją ar klojant kietą dangą. Integruotos lipynės užtikrina saugų patekimą į talpyklą.
  Nuotekų valymo įrenginys
  Nuotekų valymo įrenginiai AQUAmax
  PROFFESIONAL G1-16
  Aptarnaujamų gyventojų skaičius
  1-16
  Nuotekų valymo įrenginiai
  PROFESSIONAL G17-50
  Aptarnaujamų gyventojų skaičius
  17-50
  Nuotekų valymo įrenginiai
  PROFSSIONAL XL
  Aptarnaujamų gyventojų skaičius
  60-600
  AQUAmax snigo talpykloje 100 gyv

  Išvalytų buitinių nuotekų rodikliai

  NormatyvasAQUAmax
  BDS(5)30 mg/l15 mg/l
  ChDS125 mg/l75 mg/l
  Skendinčios medžiagos35 mg/l25 mg/l
  Bendras N20 mg/l10 mg/l
  Fosforas< 5 kb.m/d< 5 kb.m/d

  Klientų atsiliepimai