7 privalumai, kuriais pasižymi riebalų gaudyklės

Kaip žinome, riebalų gaudyklės yra skirtos šalinti riebalus iš bendrųjų nuotekų tam, kad išvengtume nuotekų vamzdynų užsikimšimo bei korozijos. Eneka gamindama riebalų gaudykles atsižvelgia į tai, jog šie įrenginiai būtų kokybiški ir ilgalaikiai. Paprastai išskiriame net septynis pagrindinius riebalų gaudyklės privalumus:

1. Itin patogus išdėstymas patalpoje

Įrenginio aksesuarai gali būti montuojami iš bet kurios įrenginio pusės, todėl tai leidžia statyti įrenginį prie sienos taip, kaip jums patogu.

2. Jokių blogų kvapų

Riebalų gaudyklės dangtis uždaromas metalinėmis apkabomis su tarpinėmis, kas leidžia išvengti nemalonių kvapų. Aptarnavimo metu nėra reikalingas dangčių atidarymas, nes susikaupę teršalai gali būti išsiurbiami per vamzdį arba specialiu siurbliu.

3. Visiškas ištuštinimas

Ištraukimo vamzdis yra prijungtas žemiausiame talpyklos taške, kas užtikrina visišką susikaupusių riebalų ir kietųjų medžiagų ištuštinimą.

4. Tilps per bet kurias duris

Neretai restoranas įrengiamas esamose patalpose. Tuomet itin reikšmingas ir svarbus dalykas yra riebalų skirtuvo gabaritai. Siauras riebalų skirtuvo korpusas (NS2/NS4 modelių plotis – tik 700 mm) lengvai telpa per bet kurias standartines duris. Todėl Greasly-A puikiai tinka naudojimui patalpose, esant net ir siauram priėjimui.

5. Tvirtas ir ilgaamžis korpusas

Specialiai suprojektuoto korpuso konstrukcija užtikrina riebalų gaudyklės atsparumą vandens apkrovoms bei aukštai temperatūrai.

6. Pasirenkama srauto kryptis

Simetriška konstrukcija leidžia pasirinkti norimą srauto kryptį priklausomai nuo pastato vamzdyno išdėstymo. Nuotekų įėjimas ir išėjimas gali būti prijungiami iš kairės arba iš dešinės pusės.

7. Yra pripildymo mazgas

Po nuotekų ištuštinimo, riebalų gaudyklė yra pripildoma švariu vandeniu, net neatidarant dangčio, kas apsaugo nuo nemalonių kvapų. Taigi ši riebalų gaudyklė yra kompaktiška, lengva, tačiau itin tvirtos konstrukcijos įrenginys.