Vandens ūkio paroda Švedijoje

UAB Eneka jau trečiąjį kartą pristatė savo gaminius vandens ūkio parodoje VA-mässan, vykusioje rugsėjo 26-29 dienomis Švedijoje, Jončiopinge. Ši paroda jau nuo 1997-ųjų yra svarbiausias Skandinavijos regiono vandentvarkos renginys.
Į Švedijos rinką mūsų gaminiai tiekiami jau kelerius metus. Visuomet malonu pabendrauti su klientais akis į akį, išklausyti jų poreikius ir pristatyti naujausius savo gaminius. Šį kartą itin daug dėmesio susilaukė naujiena – naftos skirtuvai SEPKO su apvedimo linija, padedančia išlaikyti naftos atskyrimo efektyvumą, kuomet naftos produktai yra nuplaunami liūties pradžioje ir patenka į valymą, o didžioji dalis liūtes metu iškrentančio švaraus vandens teka aplenkiant naftos skirtuvą. Nepastebėtas neliko ir riebalų skirtuvo GREASLY patobulinimas, leidžiantis išsiurbti talpyklą, neatidarant jos dangčio. Ši funkcija labai praverčia vietose, kur būtina išvengti blogų kvapų pasklidimo riebalų skirtuvo aptarnavimo metu, ypač kai riebalų skirtuvas įrengtas ten, kur kvapo sklidimas ypač nepageidaujamas (pvz. rūsyje arba tiesiog virtuvėje).
Džiaugiamės vis didėjančiu klientų iš Švedijos pasitikėjimu, stengiamės nenustoti tobulėti ir atnaujinti savo produkciją.

Užsisakykite naujienas

Naujienos

2018-07-31
UAB Eneka pristato naująjį antžeminį riebalų skirtuvą Greasly-A, skirtą naudoti patalpose!
2018-04-10
Pavasarį tinkamas metas pradėti darbus, todėl siūlome net 10% nuolaidą buitinių nuotekų valymo įrenginiui individualiam namui „Puroo“.
2018-04-04
Parodos metu pristatėme naujos kartos naftos skirtuvą „ Sepko – HD”, kurio veikimas paremtas hidrodinaminio efekto principu.

PREKINIAI ŽENKLAI