Nuotekų valymo įrenginys Professional XL/XXL


Lankstumas - šios sistemos privalumas.

AQUAmax XL yra skirtas organiškai užterštų buitinių nuotekų valymui. Gali aptarnauti iki 2000 gyventojų ekvivalento. Technologija pagrįsta ne kartą išbandytu ir pasitvirtinusiu SBR (periodinio veikimo reaktorius) procesu, kuris plačiai naudojamas tiek Vokietijoje, tiek kitose šalyse.

AQUAmax XL nuotekų valymo įrenginio technologiją sudaro atskiri plūduriuojantys agregatai. Įrangą sudaro panardinami aeratoriai, valyto vandens ir perteklinio dumblo siurbliai. Priklausomai nuo valymo įrenginio dydžio gali būti naudojama nuo 1 iki 20 tokių plūduriuojančių agregatų.

Kuriant šį nuotekų valymo įrenginį didžiausias dėmesys buvo skiriamas jo aptarnavimui. Todėl pati įranga yra lengva, kompaktiška ir labai paprastai iškeliama iš rezervuaro per dangtį. Visa valymo įranga yra montuojama prie kreipiančiųjų.
Aptarnavimo metu ji gali būti lengvai ištraukiama nelipant į rezervuarą.

Įrenginys valdomas modernia ir protinga valdymo sistema. Todėl galimas sekcijų skaidymas į darbines ir atsargines, taip pat kokio nors elemento gedimo metu nuotekų valymo sistema nenustoja veikusi. 
AQUAmax XL technologiją galima pritaikyti įvairiems sprendimams, tokiems kaip nitrifikacija, denitrifikacija ir fosforo pašalinimas.
Nuotekų valymo įrenginio valdymo sistema pilnai kontroliuoja įrenginio darbą. Į įrenginio valdymo pultą atskirais atvejais gali būti instaliuojami papildomi programų paketai.


Užsisakykite naujienas

PREKINIAI ŽENKLAI