Nuotekų valymo įrenginys Professional G


Išvalymo efektyvumas pasiekiamas net ir ypatingai sunkiomis sąlygomis!

Nuotekų valymas iš maitinimo, apgyvendinimo įstaigų ir maisto perdirbimo įmonių yra vienas sudėtingiausių dėl didelio biologinio užterštumo, tačiau šios problemos tampa lengvai ir paprastai išsprendžiamos naudojant AQUAmax Gastro įrenginius.
Nuotekų valymo procesas įrenginiu AQUAmax Gastro yra valdomas, t.y., jos valomos ne kaip pavyks, o taip kaip reikia. Atitekančios nuotekos pirmiausiai yra sukaupiamos, o po to valomos nustatytomis porcijomis. Kiekviena nuotekų porcija valoma nustatytą laiko tarpą, todėl išvalymas yra garantuotas.
AQUAmax Gastro įrenginiai yra išbandyti atitinkamai ES standartui EN 12566 ir pasiteisinę daugelyje objektų. AQUAmax Gastro įrenginių našumas siekia iki 8 m3 per parą arba iki 50 gyventojų ekvivalento.
Svarbus AQUAmax Gastro įrenginio privalumas yra tas, kad jis ne tik atitinka šių dienų reikalavimus nuotekų valymo įrenginiams, bet ir yra orientuotas į ateitį. Visi darbiniai parametrai yra parinkti su dideliu rezervu, įvertinant tai, kad ateityje reikalavimai gali griežtėti.

Paprastas montavimas ir eksploatavimas

AQUAmax Gastro yra lengvai montuojamas standartiniuose betoniniuose ar plastikiniuose rezervuaruose. Įranga paprasčiausiai pakabinama grandinėmis, tvirtinant jas prie rezervuaro viršutinės dalies. Visi įrangos komponentai (maišyklės, siurbliai, davikliai) yra sumontuoti ant nerūdijančio plieno rėmo.
Atliekant nuotekų valymo įrenginio aptarnavimo darbus, nereikia lipti į rezervuarą, užtenka atidaryti dangtį ir ištraukti įrangą. Taip sutaupysite laiko, pinigų ir sveikatos!
Aukštos kokybės medžiagos užtikrina ilgą AQUAmax Gastro tarnavimo laiką.

Įrenginio smegenys - valdymo pultas ProControl

Moderni įrenginio valdymo programa yra įdiegta kompaktiškame nuotekų valymo įrenginio valdymo pulte. Prietaisas turi tekstinį ekraną, modernų meniu valdymą ir programinės įrangos atnaujinimo galimybę. ProControl ne tik valdo įrenginio darbo režimus, bet ir saugo atmintyje informaciją apie įrangos darbo intervalus, elektros įtampos svyravimus, rankinio režimo naudojimą bei sutrikimus. Aptarnaujantis personalas gali patikrinti informaciją apie įrenginio darbą kelių praėjusių mėnesių bėgyje.
Pultas montuojamas patalpoje arba elektros dėžėje prie valymo įrenginio.


Užsisakykite naujienas

PREKINIAI ŽENKLAI