Antžeminiai riebalų skirtuvai


UAB Eneka specialistų sukurtas riebalų skirtuvas Greasly-A yra skirtas naudojimui restoranų, kavinių ar valgyklų virtuvėse bei maisto pramonės įmonėse, kur naudojami dideli kiekiai riebalų. Jo korpusas yra specialiai suprojektuotas atlaikyti dideles vandens apkrovas bei aukštesnę temperatūrą. Skirtuve integruotas purvo nusodintuvas, todėl patenkančios nuotekos yra efektyviai išvalomos. Riebalų skirtuvas pagamintas su nuožulniu dugnu, kad aptaranavimo metu susikaupę kieti teršalai būtų išsiurbiami iš žemiausio taško, taip užtikrinant visišką talpyklos ištuštinimą.
Aptarnavimo metu nereikia atidaryti talpyklos dangčių, kadangi susikaupę teršalai išleidžiami per išsiurbimo vamzdį ar išpumpuojami specialiu siurbliu, o tai leidžia išvengti blogo kvapo, dažnai sukeliančio nepatogumų maitinimo įstaigų virtuvėse.
Greasly-A patogu naudoti ir tuomet, kai patalpoje yra mažai vietos, o svarbiausia, kad jis telpa per standartinio dydžio duris, skirtuvo plotis tik 700 mm. Įrenginį galima pastatyti prie sienos, rūsyje ar kitoje patogioje vietoje, o montuojant skirtuvą, srautas gali būti nukreipiamas tiek iš kairės tiek iš dešinės pusės.
Kuriant šį gaminį buvo atsižvelgta ir į gaminio dizainą, kad net sumontuotas rūsyje atrodytų estetiškai.
Skirtuve, priklausomai nuo poreikių, papildomai gali būti sumontuoti priedai: valdymo pultas, šviežio vandens pripildymo mazgas, maišyklė, ištuštinimo siurblys, išsiurbimo vamzdis DN65, apžiūros langelis, signalizatorius.

Šiuo metu siūlomų skirtuvų našumas 2 ir 4 l/s.

Gaminys žymimas CE ženklu pagal Europos standartus EN-1825-1 ir DIN4040-100.

Dėl detalesnės informacijos, prašome kreiptis į mūsų specialistus.

 

Riebalų skirtuvai Greasly

 


Užsisakykite naujienas

PREKINIAI ŽENKLAI