Nuotekų valymo įrenginiai AQUAMAX

Slide protingai investuojantiems Nuotekų valymo įrenginys Nuotekų valymo įrenginys protingai investuojantiems nuoteku valymo įrenginio talpykla AQUAMAX ® SNIGO ®

Template Pagalvokite kiek metų eksploatuosite įrenginį ir kiek jums kainuotų dumblo atvežimas ar perteklinio dumblo šalinimas? AQUAMAX ® technologijos dėka, jums nebereikės papildyti ar šalinti dumblo. Pagalvokite kiek laiko ir kaštų sutaupysite įrenginio priežiūrai! Nereikės pildyti ar šalinti dumblo! pigi eksploatacija daugybei metų automatinis susireguliavimas Dauguma rinkoje esančių įrenginių dirba vienu režimu ir neįvertina atitekančio nuotekų srauto kiekio.
Kodėl tai svarbu? Atvažiavus svečiams, švenčiant šventes, jūsų namuose nuotekų srautas padidėja.
Kas nutinka, kada įrenginys nereguliuoja srauto? Iš įrenginio, kažkuriuo metu, išteka nevalyto vandens arba gali iššiplauti dumblas dėl per didelio srauto.
AQUAMAX ® atpažįsta laikinai padidėjusį srautą ir perteklinį pritekėjimą 'sandėliuoja' iki jį visą išvalo.
Technologija atpažįstanti
didesnį pritekėjimą
tvirtos skyla, elastingos atlaiko aprovas Rinkoje yra pigių, bet plono korpuso talpyklų, kurioms reikalingas apibetonavimas, todėl jas įsigiję, išdidinate kaštus montavimui. Stikloplastis yra tvirtas, bet skylantis.
SNIGO® talpykla yra tvirta ir elastinga, todėl puikiai atlaiko apkrovas neskildama. Pagaminta rotacinio liejimo būdu, ji yra vientisa, neturi suvirinimo siūlių, todėl išvengiama tiek broko, tiek nesandarumo.
Ne tik tvirta, bet ir elastinga
taupote elektros enrgiją ir pinigus AQUAMAX ® atostogauja kartu su Jumis. Nematydamas atitekančio nuotekų srauto, įrenginys pats persijungia į ekonomišką režimą, tai dar labiau sumažina elektros sąnaudas, tačiau palaiko gyvybingas bakterijas, kad nesant pritekėjimui jos nežūtų. Veikia ekonominiu režimu
jums atostogaujant

Template Nuotekų valymo įrenginiai AQUAMAX ® yra vienas populiariausių nuotekų valymo sprendimų tarp Europos ir Vokietijos pirkėjų.

Kodėl ji yra vertinama?
- Dėl galimybės susireguliuoti kintamą pritekėjimo srautą, ko kitos, mums žinomis technologijos, neturi;
- Sutaupysite daug pinigų aptarnavimui, nes nereikia kas kartą pildyti ar šalinti dumblo;
- AQUAMAX ® mažų nuotekų valymo įrenginių principas yra toks pat paprastas, kaip ir efektyvus.
Technologija,
kuria pasitiki pirkėjai Europoje ir Vokietijoje

Template Nuotekų valymo
įrenginio korpusas
nuoteku valymo įrenginio talpykla Požeminės talpyklos gaminamos rotaciniu liejimo būdu yra labai tvirtos, bet elastingos, todėl esant didelėms apkrovoms jos neskyla. pvz. po liūčių pakilus gruntinio vandens lygiui, polietileno talpykla kompensuoja šias apkrovas nežymiai įlinkdama, tačiau niekada nelūžta. Tuo tarpu stikloplasčio talpykla yra labai tvirta, bet trapi, todėl sutrenkus ją iškraunant arba padidėjus išorinėms apkrovoms, ji gali ir sulūžti nepataisomai.

Talpykla yra vientisas rotuotas gaminys, kuris neturi suvirinimo siūlių, rotuojamas automatiniu būdu, kas leidžia išvengti broko ar pratekėjimo per siūlias.
SNIGO ®

Template SNIGO polietileno talpyklos yra parūpintos dviem specialiom tarpinėmis. Pirmoji tarpinė yra tarp talpyklos korpuso ir aptarnavimo šachtos, o antroji – tarp šachtos ir teleskopinio kakliuko. Tarpinės užtikrina sandarumą ir garantuoja, kad nei iš talpyklos į gruntą, nei iš išorės į talpyklą joks skystis neprasiskverbs. Visiškas sandarumas Visos mūsų talpyklos yra su teleskopine šachta. Kodėl tai didelis privalumas? Sumontavus įrenginį, dažnai žmonės sugalvoja keisti lanšaftą, susidėti trinkelias. Tokiu atveju gali reikėti įrenginio paaukštinimo. Esant teleksopiniai šachtai, nereikia ieškoti galimybių, kaip įrenginį paaukštinti, todėl jis išlieka sandarus iki žemės paviršiaus, nepriklausomai nuo jūsų kiemo pakeitimų. Teleskopinė šachta integruota lipynė polietileno talpykloje teleskopinė šachta polietileno talpyklos

Template 3. NUSODINIMAS
Baigus aeraciją, reaktoriuje prasideda dviejų valandų ramybės fazė. Veiklusis dumblas nusėda ant dugno, o reaktoriaus viršuje lieka lieka išvalytos nuotekos. Aeravimo metu dalis veikliojo dumblo prasiskverbia į švaraus vandens siurblį ir jame nusėda. Kad dumblas nepatektų į išvalytas nuotekas, įrenginys yra aprūpintas patentuota automatine išskalavimo sistema, kuri trimis trumpais impulsais išvalo siurblį.

4. IŠLEIDIMAS
Išleidimo fazėje iš įrenginio išsiurbiamas išvalytas vanduo. Po to pradedamas naujas valymo ciklas.
1. PRIPILDYMAS
Pradžioje nuotekos patenka į pirminio valymo kamerą (nusodintuvą), kurioje sulaikomi sėdantys teršalai. Visos atitekančios nuotekos kaupiamos nusodintuve iki aeravimo fazės pradžios.

2. AERAVIMAS
Per susiekiantį vamzdį nuotekų porcija patenka į periodinio veikimo reaktorių. Reaktoriuje vyksta biologinis nuotekų valymas taip vadinamo "veikliojo dumblo" - mikroorganizmų dribsnių pagalba. Nuotekos yra nustatytais intervalais maišomos (denitrifikacija), aeruojamos ir maišomos (organinių teršalų skaidymas ir nitrifikacija). Kad periodinio veikimo reaktoriuje nesusidarytų veikliojo dumblo perteklius, nedidelis jo kiekis išsiurbiamas atgal į pirminio valymo kamerą. Nusodintuve susikaupęs dumblas utilizuojamas įrenginio aptarnavimo metu. Jei per artimiausias 6 valandas neatiteka naujų nuotekų, valymo įrenginys automatiškai pereina į energijos taupymo režimą.
nuotekų valymo įrenginių veikimas AQUAMAX ® nuotekų valymo įrenginio veikimas

Template Gaminys yra gaminamas iš lengvai perdirbamo polietileno.
Kurdami nuotekų valymo įrenginį, mes galvojame ir apie išmanią technologiją ir apie jos utilizavimą, kada jums joms nebereikės. Šios talpyklos bus lengvai perdirbamos, taip neteršiant aplinkos ir sprendžiant plastiko utilizavimo problemą. Rinkoje esantys stikloplasčio gaminiai yra utilizuojami deginimo būdu, kuris, kaip ir padangų, yra brangus, sudėtingas ir nėra nustatytas jo poveikis sveikatai. Būkime atsakingi rinkdamiesi!
AQUAMAX ® korpusas taip pat pagamintas iš perdirbamo plastiko, kuris yra tvirtas ir lengvai prižiūrimas ir labai lengvas.
Galvojame ne tik apie šiandien,
bet ir apie aplinką, kurioje gyvens mūsų vaikai

Template Rinkoje yra daug pigių lenkiškų gaminių, kurių dalis yra tikrai abejotinos kokybės pvz.: sienelės įrenginio būna tokios plonos, kad jį montuojant reikia apibetonuoti. Čia tik vienas pavyzdys, tačiau, mūsų patarimas, kad įrenginį pirktumėte iš gamintojo, nes jį eksploatuosite daug metų ir įsigijus kokybišką gaminį išvengsite pirkimų ir montavimų kelis kartus, dėl gedimų, korpuso skilimų.
Mes, savo klientams, pristatome kokybišką technologiją, kuri yra viena iš populiariausių Vokietijoje ir Europoje.
Kas yra gamintojas?
Turbūt visi tiekėjai siūlo standartus atitinkančias technologijas, kurios vandenį išvalo iki LR įstatymų nurodytų verčių. Tik, įrenginiuose, kurie pritekėjimo srauto nereguliuoja, pvz.: atvykus svečiams, švenčiant kažkokias šventes ir esant didesniam pritekėjimo srautui, gali kažkuriuo momentu į aplinką išleisti neišvalytų nuotekų, o AQUAMAX technologija sukurta automatiškai reguliuoti srautą ir sandėliuoti perteklinį srautą, dozėmis jį paduodant išvalymui. Taip užtikrinate, kad visada įv aplinką išleidžiamas švarus vanduo. Kokie yra vandens išvalymo kokybė? Tokie kiekiai ploviklių ir cheminių medžiagų naudojimo, kuriuos sutinkame buityje, jokios žalos dumblui nedaro. Ar kenkia įrenginiui ploviklių ir buitinės chemijos naudojimas? Nuotekų valymo įrenginių kainą rinkoje lemia gaminio kokybė. Natūralu, kad pigiausi, mums sutinkami, įrenginiai yra lenkiški. Pirkėjas pats turi įsivertinti ar jam reikia pigaus įrenginio, kurio ir aptarnavimas ir kokybė nėra aiški ar tai sąmoningas, kokybiško ir ilgaamžio gaminio pasirinkimas. Kokia yra nuotekų valymo įrenginių kaina? Skirtingai nei daugelis kitų rinkoje esančių įrenginių, AQUAMAX automatiškai pasirenka optimalų darbo režimą pagal pritekantį vandens srautą. Efektyviam AQUAMAX darbui nereikalinga nei nuolatinė priežiūram nei joks papildomas reguliavimas ar kalibravimas. Įrenginys susireguliuoja savarankiškai ir dirba tiek kiek reikia nuotekoms išvalyti, nei per daug, nei per mažai. Kas atsitinka, jeigu priteka daugiau nuotekų, negu įrenginys pritaikytas? Valymo įrenginių veikimo kontrolei atliekami išvalyt vandens laboratoriniai tyrimai. Įprastiniu atveju mėginių paėmimui montuojama nedidelė talpykla, esanti už valymo įrenginio. Tuo tarpu AQUAMAX mėginių indas yra toje pačioje talpykloje, jis yra patogiai pasiekiamas atidarius talpyklos liuką. Kaip paimami nuotekų mėginiai? Renkantis nuotekų valymo įrenginį turite įvertinti eksploatacijos kaštus. Kiek jums kainuos įrenginio išvalymas, pripildymas dumblo ar dumblo pertekliaus šalinimas. Tai ir transporto, ir dumblo ir laiko kaštai. Svarbu ir kurioje geografinėje vietoje esate ir kaip įrenginį galėsite prižiūrėti. Įrenginio eksploatacijos laikas ilgas, todėl įvertinkite eksploatacijos kaštus atsakingai. Mūsų klientams nereikia papildyti dumblo ar jo pertekliaus, todėl mūsų klientai patiria minimalias eksploatacinias išlaidas. Kokie yra eksploatacijos kaštai? DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Daugiau informacijos klauskite pas vadybininką