Naujos galimybės naujose patalpose

 

Ilgametė patirtis, klientų pasitikėjimas, besiplečiantis eksporto krypčių ratas bei užsakymų gausa tapo rimtu postūmiu žengti dar vieną žingsnį į priekį ir kaip reikiant išplėsti gamybines patalpas. Įrengimo ir persikėlimo darbai pareikalavo nemažai laiko ir pastangų, bet dėl to rezultatas tik dar labiau džiugina. Pirmieji tuo įsitikino svečiai, sausio 18-tą dieną susirinkę į naujosiose patalpose vykusį seminarą. Atvykusieji galėjo ne tik išgirsti naujienas, bet ir pamatyti naujai atsivėrusias galimybes. Ekskursijos metu aplankytos išsiplėtusios sandėliavimo erdvės, įrenginių surinkimo cechas, pristatytas Lietuvoje neturintis analogų gamybos procesas - plastikinių gaminių liejimas sukamojo formavimo metodu.

Užsisakykite naujienas

Naujienos

2018-11-15
Pirmą kartą dalyvavome "HoReCa" sektoriaus parodoje ir džiaugiamės turėdami galimybę pristatyti naujieną, antžeminį riebalų skirtuvą Greasly-A, skirtą montavimui patalpose.
2018-10-03
Šiais metais jau ketvirtą kartą dalyvavome parodoje „VA- mässan”, vykusioje Švedijos Jönköping mieste rugsėjo 25-27 dienomis. „VA- mässan” yra pati svarbiausia vandentvarkos ūkio paroda visame Skandinavijos regione.
2018-09-27
Ilgai laukti naujieji ketiniai dangčiai su užrašu jau pas mus. Jie skirti patogesniam riebalų bei naftos skirtuvų aptarnavimui, kadangi užrašas separator padeda identifikuoti skirtuvo įrengimo vietą.

PREKINIAI ŽENKLAI