NUOTEKŲ SIURBLINĖ

Mes tiekiame nuotekų siurblines plastikiniuose ir betoniniuose rezervuaruose, skirtas pramoninių ir buitinių nuotekų surinkimui ir išpumpavimui. Siurblio tipas parenkamas priklausomai nuo nuotekų pobūdžio, kiekio ir perpumpavimo nuotolio bei aukščio. Gali būti naudojami tiek pavieniai, tiek ir sudvejinti nuotekų siurbliai.

  • Mažos nuotekų siurblinės ROTO. UAB Eneka siūlo mažas nuotekų siurblines polietileno rezervuaruose. Jos gali būti naudojamos slėginėse nuotekų sistemose ir kaip nuotekų surinktuvai beslėgiuose kanaluose, gali būti montuojamos po kelio danga, skirta pėstiesiems ir dviratininkams, o taip pat apželdintoje vietoje be betonavimo. Šio tipo siurblinė skirta vienam siurbliui.
    Siurblinės rezervuaro skersmuo 850 mm, įkasimo gylis iki 4,5 metrų. Įlipimui į siurblinę jos rezervuare yra instaliuotos kopėčios. Siurblinės korpuso dangtis yra teleskopinės konstrukcijos, kuri skirta tiksliam pritaikymui prie žemės paviršiaus montuojant siurblinę.
    Siurbliai ir jų armatūra parenkami pagal projekto reikalavimus. Gali būti naudojami siurbliai su smulkintuvais arba be jų.
  • Didelės nuotekų siurblinės SPIRO. UAB Eneka siūlo dideles nuotekų siurblines ypač patvariuose dvisienio polietileno rezervuaruose. Jos gali būti naudojamos slėginėse nuotekų sistemose ir kaip nuotekų surinktuvai beslėgiuose kanaluose, gali būti montuojamos po kelio danga, skirta pėstiesiems ir dviratininkams, o taip pat apželdintoje vietoje be betonavimo. Šio tipo siurblinės skirtos vienam arba dviems siurbliams.
    Siurblinės rezervuaro vidinis skersmuo nuo 1200 iki 2200 mm, įkasimo gylis iki 8 metrų. Įlipimui į siurblinę jos rezervuare yra instaliuotos kopėčios. Siurblinės korpuso dangtis gali būti teleskopinės konstrukcijos, kuri skirta tiksliam pritaikymui prie žemės paviršiaus montuojant siurblinę.
    Siurbliai ir jų armatūra parenkami pagal projekto reikalavimus. Gali būti naudojami siurbliai su smulkintuvais arba be jų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NUOTEKŲ SIURBLINĖ”