“Greasly-A” – Auksinis 2018 metų gaminys!

 

Antžeminis riebalų skirtuvas Greasly-A sukurtas 2018 metais "Enekoje", pelnė aukso medalį "Lietuvos metų gaminio" konkurse ir prieš Kalėdas pagerbtas LR Vyriausybėje kartu su kitais Lietuvai prasmingais darbais. Apdovanojimą įteikė ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.
Galingo ir judraus meškino vardu pavadintas gaminys jau buvo pristatytas tarptautinėse parodose, sulaukė dėmesio iš kavinių, restoranų ir viešbučių verslo. Tikime šio gaminio sėkme, nes jį sukūrėme įsiklausę į maitinimo paslaugų teikėjų poreikius, kad įrenginys užtikrintų higieną ir estetiką, būtų paprastai montuojamas ir nereikalautų sudėtingo aptarnavimo.

Daugiau apie riebalų skirtuvus

Užsisakykite naujienas

Naujienos

2019-02-11
Antžeminis riebalų skirtuvas Greasly-A sukurtas 2018 metais "Enekoje", pelnė aukso medalį "Lietuvos metų gaminio" konkurse ir prieš Kalėdas pagerbtas LR Vyriausybėje kartu su kitais Lietuvai prasmingais darbais.
2018-11-15
Pirmą kartą dalyvavome "HoReCa" sektoriaus parodoje ir džiaugiamės turėdami galimybę pristatyti naujieną, antžeminį riebalų skirtuvą Greasly-A, skirtą montavimui patalpose.
2018-10-03
Šiais metais jau ketvirtą kartą dalyvavome parodoje „VA- mässan”, vykusioje Švedijos Jönköping mieste rugsėjo 25-27 dienomis. „VA- mässan” yra pati svarbiausia vandentvarkos ūkio paroda visame Skandinavijos regione.

PREKINIAI ŽENKLAI