Akimirkos iš Švedijoje vykusios parodos „VA- mässan”

 

Šiais metais jau ketvirtą kartą dalyvavome parodoje „VA- mässan”, vykusioje Švedijos Jönköping mieste rugsėjo 25-27 dienomis. „VA- mässan” yra pati svarbiausia vandentvarkos ūkio paroda visame Skandinavijos regione. Šiais metais parodoje pristatėme savo naująjį gaminį – antžeminį riebalų skirtuvą Greasly-A, kuris yra skirtas naudoti restoranų, kavinių ar valgyklų virtuvėse bei maisto pramonės įmonėse, kur naudojami dideli kiekiai riebalų. Greasly-A korpusas yra specialiai suprojektuotas atlaikyti dideles vandens apkrovas bei aukštesnę temperatūrą. Skirtuve integruotas purvo nusodintuvas, todėl patenkančios nuotekos yra efektyviai išvalomos. Riebalų skirtuvas pagamintas su nuožulniu dugnu, kad aptaranavimo metu susikaupę kieti teršalai būtų išsiurbiami iš žemiausio taško, taip užtikrinant visišką talpyklos ištuštinimą.

Parodos metu, taip pat, pristatėme ir laiko patikrintą naftos skirtuvą SEPKO, kurį kiekvienais metais vis tobuliname. Šiuo metu skirtuvas gali būti tiekiamas su integruota lietaus apvedimo linija, kuri paskirsto vandens srautą liūčių metu.

Mes džiaugiamės galėdami  tiesiogiai pabendrauti su savo Skandinavijos šalių partneriais ir klientais bei kiekvienais metais būdami šio svarbaus renginio dalimi.

Užsisakykite naujienas

Naujienos

2019-02-11
Antžeminis riebalų skirtuvas Greasly-A sukurtas 2018 metais "Enekoje", pelnė aukso medalį "Lietuvos metų gaminio" konkurse ir prieš Kalėdas pagerbtas LR Vyriausybėje kartu su kitais Lietuvai prasmingais darbais.
2018-11-15
Pirmą kartą dalyvavome "HoReCa" sektoriaus parodoje ir džiaugiamės turėdami galimybę pristatyti naujieną, antžeminį riebalų skirtuvą Greasly-A, skirtą montavimui patalpose.
2018-10-03
Šiais metais jau ketvirtą kartą dalyvavome parodoje „VA- mässan”, vykusioje Švedijos Jönköping mieste rugsėjo 25-27 dienomis. „VA- mässan” yra pati svarbiausia vandentvarkos ūkio paroda visame Skandinavijos regione.

PREKINIAI ŽENKLAI